Turnaj Levice 10.2.2013

Pozvánka na HT v Leviciach na 2013.doc (57 kB)

Nominovaní: Lukáš Janek, Richard Jančo, Samuel Lóži, Filip Čápek, Matúš Csuthy-ochorel, Matúš Bíro, Peter Halúzka-ochorel nahradil ho Dominik Fuska, Jakub Lenický, Matúš Viskup, Frederik Buday, Martin Uhrín.

Turnaj sme začali v skupine s domácim tímom 1. Chalpci zahrali veľmi dobrý zápas, od úvodu sme sa ujali iniciatívy a zatlačili súpera, vsietili sme aj prvý gól, no domáci vyrovnali, potom sme sa znova ujali vedenia, ale súper opäť dotiahol náš jednogólový náskok. V pribehu zápasu sme nastrelili 3x konštrukciu brány. Domáci sa však ujali vedenia, a potom sme už doťahovali jednogólové manká mi. Bolo škoda, že sme nedotiahli zápas do víťazného konca. Druhý zápas sme sa stretli po viac ako dvoch hodinách prestávky s tímom z Vionu. Jednoznačne sa na našom výkone podpísala dlhá prestávka medzi zápasmi, no na takéto niečo si musia hráči zvyknúť. Keď to skonštarujem, tak nad naším tímom zvíťazil jeden hráč z tímu Vion a ich druhý úhlavný nepriateľ, ktorý sídli v ich hlavách. Po tomto zápase sme si v kabíne povedali svoje a zmenili aj jednotlivé dvojice. Táto debata a zmena priniesla svoje ovocie a chalani v nasledujúcom zápase vyhrali. No táto výhra nám už nepomohla zabojovať o lepšie umiestnenie. Nakoniec sme bojovali o siedme miesto a tento zápas sme dotiahli znova do úspešného konca. Nakoniec sme na turnaji obsadili siedme miesto.

Výsledky zápasov: ČFK Nitra - Levice 1 : 4:5 (Lóži 2x,Viskup,Čápek), ViOn : 0:3, Jupie B.Bystrica : 5:1 (Lenický,Lóži 3x,Bíro), Levice 2 : 3:0 (Lenický,Fuska 2x)

Konečné poradie: 1. Dukla B.Bystrica, 2. MFK R.Sobota, 3. FK Slovan Levice 1, 4. JUPIE B.Bystrica, 5. Spartak Vráble, 6. ViOn Zl. Moravce 7. ČFK Nitra, 8. FK Slovan Levice 2